Henkilöstö

Toimistolla sinua auttavat

Toimiston henkilökuntaa auttaa sinua jäsenyyteen tai palveluihin liittyvissä kysymyksissä.

Löydät toimiston henkilöstön yhteystiedot ja vastuualueet alta.

Toimistomme sijaitsee Kampin Huipun rakennuksessa Helsingin sydämessä. Käyntiosoite Boardmanin tiloihin tapahtuu Kampin Huipun aukioloaikoina Urho Kekkosen kadulta sekä aukioloaikojen ulkopuolella Annankadulta. Saapumisohjeet

 

Karoliina Kuhalampi

Projektikoordinaattori

Boardman Membershipin kehittäminen, viestintä- ja markkinointitehtävät

karoliina.kuhalampi@boardman.fi

Hanna-Mari Aula

Johtaja, Arviointipalvelut

Arviointipalvelujen myynti ja toteutus, asiakashallinta

Puh. 040 585 6466

hanna-mari.aula@boardman.fi

Taina Brandstack

Projektipäällikkö

Boardman Grow, Alumnitoiminta, valmennukset, toimistoasiat

Puh. 044 019 9553

taina.brandstack@boardman.fi

Julia Ruotsi

Viestintä- ja markkinointipäällikkö, BoardTalks-podcastin tuottaja

Puh. 040 097 4953

julia.ruotsi@boardman.fi

Taru Lindeman

Toimitusjohtaja, partneri, Boardman Oy

Puh. 040 730 3914

taru.lindeman@boardman.fi

Lue lisää
Heli Koukkula-Teixeira

Projektipäällikkö

Boardman LJT, Boardman Advisors, Tapahtumajärjestelyt, Kehittämisfoorumit: Vastuullisuus hallituksen ja johdon agendalla sekä Pörssiyhtiöt, Hallitusarvioinnit

Puh. 050 590 3182

heli.koukkula@boardman.fi