Ota yhteyttä
Omistajan asialla - Johdon tukena

Ota yhteyttä

Boardman Oy

Urho Kekkosen katu 2 C, 7 krs
00100 Helsinki

Partnereiden sekä henkilöstön sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@boardman.fi

Saapumisohjeet

Kävellen:

Boardman sijaitsee Kampin Huipun rakennuksessa. Käyntiosoite Boardmanin tiloihin tapahtuu Kampin Huipun aukioloaikoina Urho Kekkosen kadulta sekä aukioloaikojen ulkopuolella Annankadulta. Tullessasi sisään Annankadulta, soita summeria ja ovien avautuessa nouse hissillä 7. kerrokseen.

Autolla:

Aja sisään P-CityForum pysäköintihalliin (Simonkatu 7) ja pysäköi parkki alueella D. Seuraa kylttejä, jotka opastavat Kampin ostoskeskukseen, käänny heti oikealle oven sisäänkäynnistä, josta löydät hissin jossa lukee ’Aava’. Astu pois 1 kerroksella ja seuraa Kampin Huipun opasteita.

Ota yhteyttä

Boardmanin jäsen- ja kehittämisfoorumien puheenjohtajat ovat oman alansa asiantuntijoita. Löydät heidän yhteystietonsa alta haastattelupyyntöä tai asiantuntijalausunnon tiedustelua varten.

Omistajuuteen, corporate governanceen, hallitustyöhön ja päätöksentekoon liittyvät yleiset tiedustelut ja haastattelupyynnöt voi osoittaa Boardman-verkoston puheenjohtaja Mirel Haltia-Leinolle tai toimitusjohtaja Taru Lindemanille.

Taina Brandstack

Projektipäällikkö

Boardman Grow, Alumnitoiminta, valmennukset, toimistoasiat

Puh. 044 019 9553

taina.brandstack@boardman.fi

Mirel Leino-Haltia

Boardman-partneri, Boardman hallituksen puheenjohtaja

mirel.leino@boardman.fi

Lue lisää
Taru Lindeman

Toimitusjohtaja, partneri, Boardman Oy

Puh. 040 730 3914

taru.lindeman@boardman.fi

Lue lisää
Heli Koukkula-Teixeira

Projektipäällikkö

Boardman LJT, Boardman Advisors, Tapahtumajärjestelyt, Kehittämisfoorumit: Vastuullisuus hallituksen ja johdon agendalla sekä Pörssiyhtiöt, Hallitusarvioinnit

Puh. 050 590 3182

heli.koukkula@boardman.fi

Jäsen- ja Kehittämisfoorumit

Tarja Tikkanen

Boardman-partneri, Alumnihallituksen puheenjohtaja, Boardman hallituksen jäsen

tarja.tikkanen@boardman.fi

Lue lisää
Suvi Johansson

Boardman Grow hallituksen puheenjohtaja

Aija Bärlund

Boardman-partneri, Vastuullisuus hallituksen ja johdon agendalla -kehittämisfoorumin puheenjohtaja

aija.barlund@boardman.fi

Lue lisää
Tom Liljeström

Boardman-partneri, Boardman LJT:n hallituksen jäsen, omistajuuden kehittämisfoorumin puheenjohtaja

tom.liljeström@boardman.fi

Lue lisää
Satu Koskinen

Boardman-partneri, Boardman LJT:n hallituksen puheenjohtaja, Boardman hallituksen jäsen

satu.koskinen@boardman.fi

Lue lisää
Jussi Pajunen

Boardman-partneri, Boardman Advisors hallituksen puheenjohtaja, Boardman hallituksen jäsen

jussi.pajunen@boardman.fi

Lue lisää

Toimistolla sinua auttavat

Karoliina Kuhalampi

Projektikoordinaattori

Boardman Membershipin kehittäminen, viestintä- ja markkinointitehtävät

karoliina.kuhalampi@boardman.fi

Hanna-Mari Aula

Johtaja, Arviointipalvelut

Arviointipalvelujen myynti ja toteutus, asiakashallinta

Puh. 040 585 6466

hanna-mari.aula@boardman.fi

Taina Brandstack

Projektipäällikkö

Boardman Grow, Alumnitoiminta, valmennukset, toimistoasiat

Puh. 044 019 9553

taina.brandstack@boardman.fi

Julia Ruotsi

Viestintä- ja markkinointipäällikkö, BoardTalks-podcastin tuottaja

Puh. 040 097 4953

julia.ruotsi@boardman.fi

Taru Lindeman

Toimitusjohtaja, partneri, Boardman Oy

Puh. 040 730 3914

taru.lindeman@boardman.fi

Lue lisää
Heli Koukkula-Teixeira

Projektipäällikkö

Boardman LJT, Boardman Advisors, Tapahtumajärjestelyt, Kehittämisfoorumit: Vastuullisuus hallituksen ja johdon agendalla sekä Pörssiyhtiöt, Hallitusarvioinnit

Puh. 050 590 3182

heli.koukkula@boardman.fi

Lue lisää Boardmanin toiminnasta ja verkoston jäsenyyksistä